Den obce, zasedání zastupitelstva, veřejné fórum

Čas hlášení: 6. 6. v 17:00 hod., 7. 6. v 17:00 hod., 8. 6. v 17:00 hod.

Na Den obce a Festival Karlovická kosa se můžete těšit již tuto sobotu. Připravený je bohatý program, skvělá hudba, občerstvení a spousta zábavy. Těšit se můžete také na tradiční soutěž v kosení kosou a soutěž o nejkarlovičtější koláč. V rámci dne obce proběhne česko-polský workshop řemesel, kde si budete moci daná řemesla vyzkoušet. V pátek se bude konat tradiční pohádka u tělocvičny. Podrobný program můžete vidět na plakátech a stránkách obce. 

Z důvodu GDPR informujeme občany, že vstupem do areálu u fotbalového hřiště souhlasí s uveřejněním svých fotografií na webu obce.

Dále prosíme, aby nákladní automobily nad 3,5tuny neparkovaly v sobotu na prostranství vedle Hotelu Merlin kvůli parkování na Den obce. Děkujeme. 

 

V pondělí 11. června 2018 proběhne veřejné zasedání zastupitelstva obce Karlovice od 17:00 hodin v sále obecního domu Slezan.

 

V úterý 12. června 2018 proběhne veřejné fórum, kde budete určovat priority Karlovic. Bude se jednat o tyto oblasti: Veřejná správa a územní rozvoj, doprava, životní prostředí a péče o vzhled obce, místní ekonomika a podnikání, školství, výchova a sport, kulturní a společenský život, sociální oblast, cestovní ruch a stůl pro mladé.

Těšíme se na vaši účast a spolupráci při rozvoji naší obce.