Obecní dům Slezan

Obecní dům Slezan nabízí mnoho zajímavých služeb, které může využít jak občan obce, tak i turisté na dovolené.

Na těchto webových stránkách naleznete rozpis obsazení místností, pravidla a povinnosti, které je třeba dodržovat, ale také fotografie jednotlivých místností.

V přízemí se nachází Obecní úřad a knihovna, V prvním nadzemním podlaží je Kulturní sál, Malý sál s různými herními prvky a projektorem, dále kuchyňka, šatna a sociálního zařízení. V druhém nadzemním podlaží se nachází Posilovna, Modrý salonek (také známý jako gymnastický nebo zrcadlový salonek), pánská i dámská šatna se sociálním zařízením,

Po domluvě se správou budovy (knihovnicí) možnost pořádat kulturní, ale také vzdělávací akce.

FITNESS CENTRUM SLEZAN

Fitness centrum Slezan se nachází v obecním domě v 2. nadzemním podlaží. Součástí je posilovna, modrý salonek (dříve známý jako gymnastický nebo zrcadlový sál) a chodba, kde se nachází rotopedy a běžecký pás. Nedílnou součástí jsou samozřejmě šatny (pánská a dámská) a sociální zařízení. Objekt je střežen kamerovým systémem.

Otevírací doba: pondělí – pátek 8:00 – 15:00 hod.

Pro využívání posilovny mimo otevírací dobu se domlouvat se správou (knihovnicí) budovy. Na předávací protokol vám bude vypůjčen klíč.

email: vlaszata@karlovice.eu
tel.: 554 725 395

CENÍK

JEDNORÁZOVÉ VSTUPNÉ

30 Kč/ osoba/ den

PERMANENTKY

Na vstupy

5x vstup           28Kč za vstup
Celková cena permanentky 140 Kč

10x vstup         26 Kč za vstup
Celková cena permanentky 260 Kč

25x vstup         24 Kč za vstup
Celková cena permanentky 600 Kč

Permanentka je přenosná a nabitá na určitý počet vstupů. Má časově omezenou platnost na 4 nebo 8 měsíců ode dne zakoupení. Všechny vstupy předplacené permanentkou je nutné vyčerpat v době platnosti permanentky. Pokud skončí doba platnosti permanentky, je možné propadlý počet vstupů obnovit připsáním k jakékoli nové permanentce, toto ale platí nejpozději do 1 roku od konce platnosti propadlé permanentky. Nevyčerpané vstupy nelze z žádného důvodu vrátit.

Časová

neomezeně na 1 měsíc           300 Kč
neomezeně na 3 měsíce         800 Kč
neomezeně za 6 měsíců        1500 Kč
neomezeně na 12 měsíců      2500 Kč

Permanentka je nepřenosná a má časově omezenou platnost s neomezeným počtem vstupů. Platnost se počítá ode dne jejího zakoupení.

POKYNY PRO SPORTOVCE

  • Stroje využívejte podle jejich určení a při cvičení používejte ručník.
  • Po cvičení stroje po sobě utírejte.
  • Uklízejte nářadí zpět na své místo.
  • Nutností je cvičební obuv.
  • Před odchodem zkontrolujte, zda jsou zhasnutá světla, zavřená okna, regulační ventily vpoloze 2 a uzavřené vodovodní kohoutky.
  • Při odchodu nezapomeňte zamknout.

PROVOZNÍ ŘÁD