Ptáci na krmítku

VÍCE Ve mlýně pořádá v pátek 1. 4. 2022 odpoledne pro děti Ptáci na krmítku. Zveme rodiče s dětmi v pátek 1. 4. od 15 do 17 hodin do Vzdělávacího centra VÍCE Ve mlýně Karlovice. Dozvíte se, jak krmit správně ptáčky v zimě a vyrobíte si jednoduché krmítko.  

Den zdraví

Obecní dům Slezan Karlovice 183, Karlovice, Moravskoslezský

Velikonoční tvoření

Velikonoční tvoření úterý 12.4.2022 v 15-17 hodin Vzdělávací centrum VÍCE Ve mlýně Karlovice Srdečně zveme rodiče s dětmi na Velikonoční tvoření a hraní pro nejmladší školáčky a školkáčky.

Velikonoční zvyky a tvoření na Zelený čtvrtek

Velikonoční zvyky a tvoření na Zelený čtvrtek čtvrtek 14. 4. 2022 9-12, 14-17 Vzdělávací centrum VÍCE Ve mlýně Karlovice Nevíte, jak děti zabavit o velikonočních prázdninách? Ve mlýně si mohou něco vyrobit a zahrát si deskové hry. Odpoledne mohou přijít i rodiče. Program zajišťují naše lektorky.

Jak tančí zvířátka

Jak tančí zvířátka úterý 26. 4. 2022 15-17 hodin Vzdělávací centrum VÍCE Ve mlýně Karlovice Srdečně zveme rodiče s dětmi na promítání, jak tančí zvířátka. Děti si vyrobí masky a samy si v nich potom taky zatančí.

Čti Jeseníky, čti Karlovice

Čti Jeseníky, čti Karlovice pátek 29. 4. 2022 v 16 hodin Ve mlýně Vzdělávací centrum VÍCE Ve mlýně Karlovice Povídání a autorské čtení z knihy Čti Jeseníky s Lukášem Abtem. Promítání historických fotografií z Karlovic, prohlížení starých pohlednic. Přineste svoje materiály a podělte se s ostatními o radost z nich. […]

Číst dále

Večerní posezení s hudebním doprovodem Petra Košaře

Večerní posezení s hudebním doprovodem Petra Košaře pátek 29. 4. 2022 od 19 hodin Ve mlýně Vzdělávací centrum VÍCE Ve mlýně Karlovice Přátelské posezení v prostorách mlýna se sklenkou dobrého vína. K poslechu a zpěvu zahraje Petr Košař. Vstupné dobrovolné.

Pálení čarodějnic na Malajce

Hospůdka Malajka pořádá v sobotu 30. 4. 2022 PÁLENÍ ČARODĚJNIC. Srdečně zveme všechny děti a rodiče, kteří mají rádi zábavu, srandu a soutěže. Začínáme v 15:00 hodin a masky s sebou. Budou připraveny soutěže, opékání špekounů, vyhodnocení nejkrásnější čarodějnice a čaroděje, plno dobrot a cen pro děti.

JARNÍ PŘÍRODA

JARNÍ PŘÍRODA úterý 10. 5. 2022, od 15 do 17 hodin Vzdělávací centrum Ve mlýně Karlovice Vycházka do jarní přírody pro děti i rodiče. V případě deště budeme tvořit Ve mlýně.