Jak tančí zvířátka

Jak tančí zvířátka úterý 26. 4. 2022 15-17 hodin Vzdělávací centrum VÍCE Ve mlýně Karlovice Srdečně zveme rodiče s dětmi na promítání, jak tančí zvířátka. Děti si vyrobí masky a samy si v nich potom taky zatančí.

Čti Jeseníky, čti Karlovice

Čti Jeseníky, čti Karlovice pátek 29. 4. 2022 v 16 hodin Ve mlýně Vzdělávací centrum VÍCE Ve mlýně Karlovice Povídání a autorské čtení z knihy Čti Jeseníky s Lukášem Abtem. Promítání historických fotografií z Karlovic, prohlížení starých pohlednic. Přineste svoje materiály a podělte se s ostatními o radost z nich. […]

Číst dále

Večerní posezení s hudebním doprovodem Petra Košaře

Večerní posezení s hudebním doprovodem Petra Košaře pátek 29. 4. 2022 od 19 hodin Ve mlýně Vzdělávací centrum VÍCE Ve mlýně Karlovice Přátelské posezení v prostorách mlýna se sklenkou dobrého vína. K poslechu a zpěvu zahraje Petr Košař. Vstupné dobrovolné.

Pálení čarodějnic na Malajce

Hospůdka Malajka pořádá v sobotu 30. 4. 2022 PÁLENÍ ČARODĚJNIC. Srdečně zveme všechny děti a rodiče, kteří mají rádi zábavu, srandu a soutěže. Začínáme v 15:00 hodin a masky s sebou. Budou připraveny soutěže, opékání špekounů, vyhodnocení nejkrásnější čarodějnice a čaroděje, plno dobrot a cen pro děti.

JARNÍ PŘÍRODA

JARNÍ PŘÍRODA úterý 10. 5. 2022, od 15 do 17 hodin Vzdělávací centrum Ve mlýně Karlovice Vycházka do jarní přírody pro děti i rodiče. V případě deště budeme tvořit Ve mlýně.

DEN RODINY – odpoledne plné her

DEN RODINY – odpoledne plné her neděle 15.5.2022 od 15 do 18 hodin Vzdělávací centrum Ve mlýně Karlovice Turnaj v pétanque, soutěže pro děti, deskové hry, autorské čtení. Občerstvení zajištěno. Pořádáme ve spolupráci se spolkem Kominíček Karlovice.

MILUJU JESENÍKY – autorské čtení

MILUJU JESENÍKY – autorské čtení neděle 15. 5. 2022 v 17 hodin Vzdělávací centrum Ve mlýně Karlovice Povídání a autorské čtení s jesenickou spisovatelkou Miroslavou Krčovou, která si říká Jesenická Maryška. Narodila se a dětství prožila právě v Karlovicích, a to v Kosárně, její babička byla paní Pelánová. Je absolventkou […]

Číst dále

EVROPSKÝ DEN PARKŮ

EVROPSKÝ DEN PARKŮ úterý 24. 5. 2022, od 15 do 17 hodin Vzdělávací centrum Ve mlýně Karlovice Venkovní program. Poznávání stromů, povídání o lese. V případě deště budeme tvořit Ve mlýně.